ALLER AQUA

Jesteśmy dumni z możliwości używania tego znaku i współpracy w zakresie dystrybucji produktów Aller Aqua .

Zapraszamy do zakupu pelletu Aller Aqua.

Zapraszamy wszystkich wędkarzy do zaopatrzenia się w najlepszy dostępny obecnie na rynku pellet, stosowany jako karma wzrostowa w profesjonalnych hodowlach ryb w ponad 60 krajach świata. Skład pelletu duńskiej firmę Aller Aqua jest opracowany w specjalistycznych laboratoriach, na podstawie 50 lat doświadczeń i spełnia najwyższe światowe standardy oraz normy jakości. Jesteśmy przekonani, że pomysł ten pomoże w zaopatrzeniu się w najwyższej jakości zanętę nie tylko wędkarzom łowiącym na Jeziorach Wielkich, ale również wędkarzom łowiącym na innych łowiskach. Sprzedaż pelletu prowadzi zarządca łowiska, codziennie w godzinach sprzedaży zezwoleń określonych w zakładce „kontakt”. Aby usprawnić sprzedaż i skrócić czas wynikający z konieczności ważenia pelletu, prosimy o kontakt telefonicznie przed przyjazdem i zamówienie pelletu w żądanym rozmiarze.

Przedstawiamy najpopularniejsze pellety stosowane przez wędkarzy do nęcenia.

Aller Aqua Top

Aller Aqua Top

 • Rozmiar 3mm i 6mm
 • Pellet tonący
 • Pellet z podstawowej gamy produktów dla ryb spokojnego żeru. Wysokiej jakości białka zwierzęce i roślinne dobrane we właściwych proporcjach sprawiają, że ma znakomite właściwości wabiące. Niska zawartość białka i tłuszczu umożliwia aromatyzowanie pelletu wszelkimi boosterami, a jego jasnobrązowy kolor pozwala na łatwość jego zabarwiania.
 • Pellet Aller Top 3mm ze względu na rozmiar i skład jest wprost idealny do method feedera. Właśnie dzięki niskiej zawartości tłuszczu doskonale się klei i rewelacyjnie przyjmuje aromaty lub boostery. Ma smak delikatnie rybny można go więc dowolnie dopalać.
 • Pellet jest neutralny dla materiałów PVA (nici, woreczki, siateczki).
 • Gotowy do bezpośredniego użycia różnymi metodami nęcenia.
 • Można go parzyć wrzątkiem dla osiągnięcia efektu pasty, dlatego zarówno fani wędkarstwa feederowego jak i karpiowego z powodzeniem mogą go stosować w wymagających warunkach.

Aller Aqua Master

Aller Aqua Master

 • Rozmiar 8mm i 11mm
 • Pellet tonący
 • Pellet z gamy produktów medium dla ryb spokojnego żeru. Pomimo wyższej zawartości białka i tłuszczu w stosunku do Aller Top umożliwia aromatyzowanie pelletu boosterami i jego barwienie.
 • Pellet jest neutralny dla materiałów PVA (nici, woreczki, siateczki).
 • Gotowy do bezpośredniego użycia różnymi metodami nęcenia.

Aller Aqua Best

Aller Aqua Best NOWOŚĆ

 • Rozmiar 17mm
 • Pellet tonący
 • Pellet z gamy produktów dla ryb karpiowatych. Zebrane doświadczenia nad  europejskimi wodami karpiowymi przekute zostało w procesie ekstruzji w topowy pellet.
 • Pellet jest neutralny dla materiałów PVA (nici, woreczki, siateczki).
 • Gotowy do bezpośredniego użycia różnymi metodami nęcenia jak i dopalania boosterami.
 • Znakomity jako komponent do wyrobu kulek proteinowych.
* Informacje o produktach pochodzą ze strony producenta.

Pellety Aller Aqua w ilościach detalicznych oferujemy w opakowaniach 5 kg i 25 kg oraz mix pelletów oferujemy w wiaderkach 3 kg lub opakowaniach 6 kg.

Ceny wybranych pelletów :

RodzajRozmiarOpakowanie / cenaStan
Aller Top3 – 6 mm5kg – 40 / 25kg – 175Dostępny
Aller Master8 – 11mm5kg – 45 / 25kg – 185Dostępny
Aller Best17 mm5kg – 55 / 25kg – 245Dostępny
Aller Mix 3kg
Wiaderko Aller
3/6/8/11/173kg – 30 zł
1 szt. – 5 zł
Dostępny
Aller Mix 6kg3/6/8/11/176 kg – 60 złDostępny

Sprzedaż innych pelletów Aller Aqua lub sprzedaż hurtowa wymaga zamówienia minimum 1000 kg.

Zamówienia drogą elektroniczną prosimy kierować na adres email z zakładki „Kontakt”.

Możliwe formy sprzedaży detalicznej i wysyłki :

 • Odbiór osobisty – 0 zł
 • Sprzedaż przez OLX z tanią dostawą i płatnością przez OLX
 • Na żądanie wysyłka do paczkomatu opakowanie do 25 kg – 18,99 zł
 • Na żądanie wysyłka kurierem opakowanie do 25 kg – 24,99 zł

Historia Aller Aqua

Dużo już wody upłynęło w strumieniu Aller Å od początków Aller Aqua. Na miejscu niegdysiejszego młyna stoi teraz biuro i fabryka Aller Aqua DK. Jest to firma rodzinna zarządzana przez Hansa Erika Byllinga – wnuka Fryderyka Byllinga, który rozpoczął całą nowożytną historię Allera pojawiając się we młynie w roku 1910, a po dwóch latach przy współudziale małżonki przejmując nad nim kontrolę. Od tego czasu zarówno w latach dobrobytu jak i kryzysu rodzina Byllingów jest właścicielem firmy i ją zarządza.Historia Aller Aqua towarzyszy nam codziennie. Przez lata funkcjonowania firmy jej duch zaczął żyć w jakości produktów Aller Aqua, w czasie który poświęcamy klientom i współpracownikom, w cyklu produkcji oraz w każdym uścisku dłoni i uśmiechu, który towarzyszy zawieranym kontraktom. Historia Aller Aqua żyje w nas. Młyn i biznes mu towarzyszący rozwijał się wraz z upływem czasu. Produkcja pasz dla ryb stała się niezależnym interesem w 1996 roku i dziś Aller Aqua jest trzecim największym producentem pasz dla ryb w Europie. Mamy fabryki w 7 krajach i sieć dystrybucji w ponad 60. Dostarczając paszę dla ryb aktywnie wnosimy wkład w optymalizację Państwa biznesu. Struktura i wielkość firmy sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom będąc jednocześnie odpowiednio elastycznymi, aby na nie szybko reagować. Jesteśmy firmą wystarczająco dużą, aby działać profesjonalnie i jednocześnie mniejszą od największych producentów, co pozwala nam działać elastycznie, być gotowymi do zmian, decyzyjnymi oraz szybko odpowiadać na Państwa zmieniające się potrzeby. Doświadczenie i historia stojące za naszą firmą gwarantują bezpieczeństwo współpracy, dotrzymywanie obietnic i nasze wsparcie zarówno teraz jak i w przyszłości.