ALLER AQUA

Jesteśmy dumni z możliwości używania tego znaku i współpracy w zakresie dystrybucji produktów Aller Aqua .

Zapraszamy do zakupu pelletu zanętowego Aller Aqua.

Począwszy od sezonu 2022 umożliwiamy wszystkim zainteresowanym wędkarzom zaopatrzenie się w najlepszy dostępny obecnie na rynku pellet, wykorzystywany w profesjonalnych hodowlach ryb w ponad 60 krajach świata. Skład pelletu duńskiej firmę Aller Aqua jest opracowany w specjalistycznych laboratoriach, na podstawie wieloletniego doświadczenia i spełnia najwyższe światowe standardy oraz normy jakości. Pellety sprzedajemy na kilogramy oraz w opakowaniach 25 kg. Cennik zamieszczamy poniżej. Oferowane pellety przeznaczone są dla wszystkich ryb słodkowodnych spokojnego żeru, a pelletem Best 17mm oprócz ryb karpiowatych można nęcić również sumy i węgorze. Jesteśmy przekonani, że pomysł ten pomoże w zaopatrzeniu się w najwyższej jakości zanętę nie tylko wędkarzom łowiącym na Jeziorach Wielkich, ale również wielu wędkarzom łowiącym na zbiornikach wodnych w naszej okolicy.

Sprzedaż pelletu prowadzi zarządcę łowiska, codziennie w godzinach sprzedaży zezwoleń. Aby usprawnić sprzedaż i skrócić czas wynikający z konieczności ważenia pelletu, przy kupnie luzem na kilogramy, można również telefonicznie zamówić ilość pelletu w żądanym rozmiarze. Poniżej przedstawiamy oferowane pellety.

Aller Aqua Top

Aller Aqua Top

 • Rozmiar 3mm i 6mm
 • Pellet tonący
 • Pellet z podstawowej gamy produktów dla ryb karpiowatych. Wysokiej jakości białka zwierzęce i roślinne dobrane we właściwych proporcjach sprawiają, że ma znakomite właściwości wabiące. Niska zawartość białka i tłuszczu umożliwia aromatyzowanie pelletu, a jego jasnobrązowy kolor pozwala na łatwość jego zabarwiania.
 • Pellet jest neutralny dla materiałów PVA (nici, woreczki, siateczki).
 • Gotowy do bezpośredniego użycia różnymi metodami nęcenia.
 • Można go parzyć wrzątkiem dla osiągnięcia efektu pasty, dlatego zarówno fani wędkarstwa feederowego jak i karpiowego z powodzeniem mogą go stosować w wymagających warunkach.

Aller Aqua Master

Aller Aqua Master

 • Rozmiar 8mm i 11mm
 • Pellet tonący
 • Pellet z gamy produktów medium dla ryb karpiowatych. Pomimo wyższej zawartości białka i tłuszczu w stosunku do Aller Top umożliwia aromatyzowanie pelletu i jego barwienie.
 • Pellet jest neutralny dla materiałów PVA (nici, woreczki, siateczki).
 • Gotowy do bezpośredniego użycia różnymi metodami nęcenia.
 • Świetnie nadaje się do robienia pasty, dlatego zarówno fani wędkarstwa feederowego jak i karpiowego z powodzeniem mogą go stosować w wymagających warunkach.

Aller Aqua Best

Aller Aqua Best NOWOŚĆ

 • Rozmiar 17mm
 • Pellet tonący
 • Pellet z gamy produktów dla ryb karpiowatych. Zebrane doświadczenia nad  europejskimi wodami karpiowymi przekute zostało w procesie ekstruzji w topowy pellet.
 • Pellet jest neutralny dla materiałów PVA (nici, woreczki, siateczki).
 • Gotowy do bezpośredniego użycia różnymi metodami nęcenia.
 • Znakomity do robienia pasty jak również jako komponent do wyrobu kulek proteinowych.
* Informacje o produktach pochodzą ze strony producenta.

Cennik:

Rodzaj1kg25kgDostępność
Top 3mm7,00155,00marzec 2023
Top 6mm7,00155,00 marzec 2023
Master 8mm8,00170,00marzec 2023
Master 11mm8,00 170,00 marzec 2023
Best 17mm9,00215,00marzec 2023
MIX 3kg 25,00 marzec 2023
MIX 6kg 50,00marzec 2023
Wiaderko Aller5,00marzec 2023
* Cennik może ulec zmianie w przypadku zmiany cen producenta.

Oferujemy również dostawę :

 • do paczkomatu opakowanie do 25 kg – 14,99 zł
 • kurierem opakowanie do 25 kg – 19,99 zł

Historia Aller Aqua

Dużo już wody upłynęło w strumieniu Aller Å od początków Aller Aqua. Na miejscu niegdysiejszego młyna stoi teraz biuro i fabryka Aller Aqua DK. Jest to firma rodzinna zarządzana przez Hansa Erika Byllinga – wnuka Fryderyka Byllinga, który rozpoczął całą nowożytną historię Allera pojawiając się we młynie w roku 1910, a po dwóch latach przy współudziale małżonki przejmując nad nim kontrolę. Od tego czasu zarówno w latach dobrobytu jak i kryzysu rodzina Byllingów jest właścicielem firmy i ją zarządza.Historia Aller Aqua towarzyszy nam codziennie. Przez lata funkcjonowania firmy jej duch zaczął żyć w jakości produktów Aller Aqua, w czasie który poświęcamy klientom i współpracownikom, w cyklu produkcji oraz w każdym uścisku dłoni i uśmiechu, który towarzyszy zawieranym kontraktom. Historia Aller Aqua żyje w nas. Młyn i biznes mu towarzyszący rozwijał się wraz z upływem czasu. Produkcja pasz dla ryb stała się niezależnym interesem w 1996 roku i dziś Aller Aqua jest trzecim największym producentem pasz dla ryb w Europie. Mamy fabryki w 7 krajach i sieć dystrybucji w ponad 60. Dostarczając paszę dla ryb aktywnie wnosimy wkład w optymalizację Państwa biznesu. Struktura i wielkość firmy sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom będąc jednocześnie odpowiednio elastycznymi, aby na nie szybko reagować. Jesteśmy firmą wystarczająco dużą, aby działać profesjonalnie i jednocześnie mniejszą od największych producentów, co pozwala nam działać elastycznie, być gotowymi do zmian, decyzyjnymi oraz szybko odpowiadać na Państwa zmieniające się potrzeby. Doświadczenie i historia stojące za naszą firmą gwarantują bezpieczeństwo współpracy, dotrzymywanie obietnic i nasze wsparcie zarówno teraz jak i w przyszłości.